Celal Dumanlar Mobilya
Celal Duman Mobilya

Hakkımızda

CELAL DUMAN MOBİLYA ekibi; 1978 yılında mobilya sektörüne yenilikçi ve kaliteli bir çizgi getirmek amacıyla " Celal DUMAN " tarafından kurulmuş ve 38 yıllık deneyimi ile faaliyetlerini geliştirmiş bir firmadır. Çağın gerekli kıldığı teknolojik yeniliklere yabancı kalmadan zamanın gereksinimlerini, trend mobilya ve dekoratif anlayışını en güzel şekilde sunmuş ve sunmaya devam etmektedir.

Yılların getirisi tecrübeyi özgün mobilya tasarımlarına yansıtmayı başaran CELAL DUMAN MOBİLYA, 1986 yılında Mobilya mağazacılığı alanına dahil olarak üstün bir gelişmeyle Sektörün aranan mobilya firması olmayı başarmıştır. CELAL DUMAN MOBİLYA kaliteli ve özgün mobilya anlaşından taviz vermeden mobilya sektöründe beklenen hizmeti en üst seviyede vermeye devam etmektedir.
 

İletişime Geç
1

İNCELEME

Bize form yolu ile ulaştıktan sonra onayımız dahiyle planlamalara beraber başlıyoruz..

2

PLANLAMA

Projenin gidişatı hakkında planlama yaparak, sizin için en iyi olanı tartışıyoruz..

3

TASARI

Projenin planlaması tamamlandıktan sonra tasarımızı size sunuyoruz !


DAP Yapı
Avrupa Konutları
Emlak Konut
NEF
Ağaoğlu
Detaylı Çizim

Detaylı Çizim

Mobilyaya yön veren tasarımların sahibi iç mimarlarımız ile evinizin veya mobilyanızın öncelikle teknik çizimleri ve profesyonel 3 boyutlu görsel çizimlerini yapıyoruz.

Planlama

Planlama

Tüm detayları belirledikten sonra üretim planlamasıyla tüm detayları oluşturuyor ve tüm dekorasyon ve mobilyanızısize özel olarak hazırlama sürecini başlatıyoruz.

Mutlu son

Mutlu son

Size özel üretilen tüm moblya ve dekorasyon ürünleri profesyonel sevkiyat ve montaj ekiplerimiz tarafından birebir teslimatı ve montajını yapıyor. Güle güle kullanın.

IT'S EASY

Ücretsiz mimari destek için

Ev dekorasyon projeleriniz için ücretsiz iç mimarlık hizmetimiz ile hayallerinizdeki tasarımları gerçeğe dönüştürüyoruz.